از ما بیشتر
بدانید.

درباره ی ما

شرکت مهندسی
سیویل ابنیه
جهان

شرکت مهندسی سیویل ابنیه جهان در سال ۱۳۸۸ و با اتکاء بر پتانسیل و قوای بخش خصوصی کشور تأسیس و به واسطه ی فعالیت جمعی از متخصصین و مخترعین این سرزمین، به تنها تولید کننده بهبود دهنده قیری همگن، همسان و غیر فازی در جهان تبدیل گردید.


 • استفاده از نیروی انسانی متخصص و تجهیزات تخصصی
 • انحصاری و در عین حال با کیفیت بودن محصولات
 • ;کار آفرینی داخلی و ارز آوری خارجی
 • تنها تولید کننده بهبود دهنده قیری همگن، همسان و غیر فازی در جهان

از جمله اهداف اصلی شرکت مهندسی سيويل ابنیه جهان، تلاش برای انجام فعالیت ها در چارچوب موازین اخلاقی - تجاری در راستای تأمین نیازهای اساسی بازار جهانی است، تا گامی در جهت توسعه شرکت در سایه خدمت به کشور عزیزمان ایران برداشته و نقش بسزایی در کارآفرینی داخلی و ارزآوری خارجی داشته باشد..

539

نفر اشتغال زایی مستقیم در استان

11

تجربه تولید به صورت انحصاری

987

قرار داد موفق بین المللی

4.8

میلیون دلار تولید ناخالص داخلی

چشم انداز آتی شرکت

ایران از بزرگترین
تامین کنندگان قیر
در جهان است


و نظر به این مهم که تقاضای قیرهای پلیمری و با کیفیت در جهان روندی افزایشی در پیش گرفته است. از اینرو چشم انداز آتی شرکت سیویل ابنیه جهان، قرار گرفتن در موقعیتی ممتاز و پیشرو به عنوان بزرگترین تأمین کننده قیرهای پلیمری و بهبود دهنده قیر، در بازار جهانی و اعتلای هرچه بیشتر این صنعت با رویکرد توسعه نوآورانه و ارائه خدمات جدید در حوزه بهبود دهنده های قیری و مواد نفتی با بالاترین کیفیت ممکن به صورت فله، پلی بگ و بشکه، به منظور پاسخگویی به نیازهای بازار جهانی، در سایه تلاش و پشتکار شبانه روزی نیروهای متخصص و کارآمد و از طریق مدیریت خصوصی می باشد.

 • شرکت سیویل ابنیه جهان تلفیقی است از دانش، تخصص، تجربه، جهت ارائه ی محصولات با کیفیت و خدمات مناسب به مشتریان. ما بر این باوریم که توسعه ی شرکت سیویل ابنیه جهان جز با اتکا به منابع انسانی توانمند و متخصص، تحقق نخواهد یافت. در همین راستا تلاش در جهت مشتری مداری، ارتقای کیفیت خدمات، رضایت کارکنان و تأمین منافع استفاده کنندگان از محصولات و خدمات ارائه شده، نه یک شعار، بلکه برای ما یک اعتقاد و باور است.

  میثم تقوی فر
  مدیر عامل سیویل ابنیه جهان
 •  سپاس خالق بی‌همتا را که توفیقم داد تا در کنار مدیران و عموم پرسنل متعهد و وظیفه شناس شرکت پاکسان فرصت خدمت در این شرکت خوشنام و با سابقه را به دست آورم.

  عامل
  مشاور
 • تدوین سیاست های توسعه ای در جهت نیل به هدف نهایی شرکت سیویل ابنیه جهان که همان خلق بالاترین ارزش برای مشتریان و کسب حداکثر رضایت آنان است، در دستور کار ما قرار گرفته و به همین منظور نیز افزایش بهره وری، بهبود مستمر، ارتقای دانش و کاهش هزینه ها جزو اولویت ها و برنامه های مدیران شرکت سیویل ابنیه جهان است. در این میان شرکت سیویل ابنیه جهان هم به عنوان یک بنگاه اقتصادی و با داشتن تجارب مفید، همواره تلاش نموده است گام هایی در جهت رشد و تعالی خود بردارد تا مجال تأمین رضایت حداکثری مشتریانش را داشته باشد.

  حامدی
  مسئول فروش